Rallikool

SISSEJUHATUS

Kaur Motorspordi rallikoolis läbib võidusõitja ulatusliku komplekskoolituse. Ehkki sõiduoskus on sõitja juures olulisim ning rallikoolis keskendume sellele enim, ei unusta me teisi valdkondi.

Füüsiline ja vaimne ettevalmistus, võistluste planeerimine, meediaga suhtlemine ning toetajate leidmine on kõik osad, mis on olulised võidusõitja arengus ning vajavad suurt tähelepanu.
Sellest lähtuvalt oleme jaganud oma rallikooli kolmeks tähtsaks osaks:

RAJALEGEND

Rajalegendi koostamise oskus on rallisõitjatele vähemalt sama tähtis kui sõiduoskus ise.
Mööda tundmatut rada on võimalik sõita täpselt nii kiiresti, kui hea on rajalegend. Seega on ta vundamendiks rallisõitja oskuste arendamisel.

SÕIT JA SEADISTUS

Sõidutreeningu eesmärk on leida sõitja suurimad puudused sõidutehnikas ning keskenduda neile — puuduste tundmaõppimise taga peituvad üldjuhul ka suurimad võidud.

Treening põhineb üks-ühele põhimõttel: hindame sõitja oskusi kõrvalistmelt ning vajadusel istume ka ise rooli. Ühtlasi, kui tehnika seda võimaldab, aitame seadistada ka auto sõitjale sobivaks.

MENTORLUS

Mentorluse alla kuuluvad kõik valdkonnad, mis pole otseselt seotud sõitmise ja rajalegendiga, aga mis ometi mängivad lõpptulemuses suurt rolli.

Olgu selleks füüsiline ettevalmistus, võistluste planeerimine või miski muu, Kaur Motorspordi rallikool saab abiks olla oma teadmiste ja kogemustega.

Valmis meiega ralliteekonda alustama?
Võta meiega ühendust!

Koolitused, treeningud
Telefon: +372 502 5626
E-mail: egon@kaurmotorsport.com