Kaardilugejad

Oled alustav või juba kogemustega rallisõitja ning otsid omale kaardilugejat, kellega teekonda jätkata?

Koondasime kõik Kaur Motorspordiga ühendust võtnud potentsiaalsed kandidaadid ühte kohta. Kui soovid ka oma nime nimekirjast leida, saada meile oma kirjeldus ja kontakt e-mailile info@kaurmotorsport.com.

Kui sõitja-kaardilugeja meeskond on kokku õnnestunud saada ja soovite õppimisprotsessi kiirendada, siis saame omalt poolt pakkuda ka personaalset legendikoolitust. Koolitus on samaaegselt mõeldud nii sõitjale kui ka kaardilugejale, lisainfot saab Egonilt: 5025626 (Whatsapp)
või egon@kaurmotorsport.com .

Kontakt

Kaardilugejate nimistu

Siit saate näha kaardilugejate infot:

Mikk-Sander Laubert

Hetkel läbinud neli EMV etappi ning otsib sõitjat, kellega taset tõsta. Kõike ise teinud ning suuri eelteadmisi pole. Enda oskusi hindab kesiseks, kuid on valmis tegema suurt trenni ning end pühendama, et saada pjedestaali kõrgemaid kohti. Valmis ka auto ehitamisel/ostul ja ralli eelarves kaasa lööma.

Kontakt: mikk@kinnisvarameister.ee 

Keijo Kruuda

Palju kogemusi rahvasprintidelt ning aidanud Marten Saarel (14. a.) edasi areneda. Soovib väga noore sõitja kõrval alustada kaardilugeja ametiga ning seda täiskohaga. Motivatsiooon on kõrge – noorest saadik alaga kursis ning soov sellega tegeleda. Suurte rallidega vaja küll koolitusi, kuid on kiire õppija. Keerulistes oludes jääb rahulikuks ning kaarti on võimalik lugeda nii eesti kui ka inglise keeles.

Kontakt: keijokruuda@hotmail.com 

Tanel Metsar

Hetkel veel B-kat juhiload tegemisel. Inglise keele oskus üpris hea. Autorallist ja kaardilugemisest kogemused ainult virtuaalmaailmast. 

Kontakt: tanelmetsar12@gmail.com

Kristjan Nõulik

Kolm aastat kogemust rahvarallist ning tahe astuda samm edasi. Valmis end pühendama ning igat moodi aitama.

Kontakt: kristjan.noulik@gmail.com

Jan Nõlvak

Osalenud mitmetel nii rahva- kui ka sportrallidel. Igapäevaselt töötab autoelektrikuna ning hobi korras tegeleb krosskartidega, seega tehnika tundmine on tema üks tugev pluss!

Kontakt: jannolvak@hotmail.com 

Allan Birjukov

Kaardilugejana tegutsenud aastast 2018 ning parim tulemus 2019. a. Sarma Rallil oma klassi 2. koht. Soovib osa võtta rohkem Eesti etappidest ning olemas on nii B kui ja C kategooria load.

Kontakt: allan.birjukov.001@mail.ee